" Har tidligere kun gode opplevelser med Auto Europe "
" Noen luringer. Bil møkkete ved henting. Ikke fylt opp tank. Oppdager dette når jeg begynte å kjøre. Ble da forklart at det var hektisk og at de ikke hadde rukket å fylle opp. Det var lite igjen på tanken og jeg fikk beskjed om at det ikke spilte noen rolle hvor mye som var igjen på tanken ved levering. Ved levering skulle de ha betalt 33 euro da det var noen få liter mindre på tanken ved levering. Meget uproft. Alt på italiensk og de evnet ikke å kommunisere på engelsk. "
Verdi for pengene: 4 Effektivitet i skranken: 3 Håndtering ved avlevering: 1 Bilens stand: 3
" Bør være tydeligere hvor bil skal hentes og hvor Shuttle service er "
" Bør være tydeligere hvor man skal hente bilen "
Verdi for pengene: 8 Effektivitet i skranken: 8 Håndtering ved avlevering: 6 Bilens stand: 7
" Aldri mer dette firma !!! "
" Det gikk 3/4 time fra vi meldte ankomst til møteplass ved flyterminalen, før shutlebussrn kom. Ved ankomst bruke mannen i skranken over 1 time til å fylle ut papir, sjekke ting ( hva??), og finne riktig bil. Han kunne ikke ETT ORD ENGELSK, måtte klusse med Google translate. Bilen ble oppgitt med 3 skrammer, men vi fotograferte minst 10. Bilen var utvendig skitten med så skitne glass at det var vanskelig å se ut i motlys ! "
Verdi for pengene: 5 Effektivitet i skranken: 1 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 5
" Er fornøyd med AutoEuropa med markedsføring, priser osv..., men hadde håpet når vi leier 3 biler fra RentSmart24 på litt bedre hjelp i denne situasjon. "
" Fly forsinket, kom 2 timer for sent. Ringt gitt beskjed, venner som også hadde leiet bil (totalt 3 biler), prøvet snakke. Fikk ikke ut bil, måtte inngå ny leiekontrakt til høyere pris, så jeg har betalt 2 ganger for leie samme bil. Vi snakket også på telefon med dere en svensk språklig, som skulle hjelpe oss. Men jeg eller Rentsmart24 hørte ikke noe! "
Verdi for pengene: 1 Effektivitet i skranken: 3 Håndtering ved avlevering: 4 Bilens stand: 10
" Takk "
" Positiv og serviceinnstilt person i skranken. "
Verdi for pengene: 10 Effektivitet i skranken: 10 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 10
" Veldig god service "
" Veldig god service "
Verdi for pengene: 10 Effektivitet i skranken: 10 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 10
" Positive "
" Very good "
Verdi for pengene: 10 Effektivitet i skranken: 8 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 10
" Vi var veldig fornøyd med å leie bil gjennom Auto Europe "
" Vi var veldig fornøyd med å leie bil gjennom Auto Europe "
Verdi for pengene: 10 Effektivitet i skranken: 10 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 10
" Jeg er svært misfornøyd med oppfølgingen fra Auto Europe. Det er nesten ikke til å tro at informasjonen fra Auto Europe kan være så dårlig. Bekreftelsen på leieavtalen var et dokument der det var en liten logo for bilutleier RentSmart24. Ingen opplysning om at det var dette var det utleiefirmaet vi skulle oppsøke. i tillegg var det ingen opplysninger om RentSmart24 ikke er lokalisert sammen med de øvrige firmaene der det er satt opp Shuttelbus. Det var ingen skilt som opplyste om hvor firmaet er loklaisert. Ikke tlf nr til stedet heller . Vi bruke et par timer å finne fram I ettertid ser vi at vi finner RentSmart 24 på nettet, men det var som sagt ikke opplyst at det var dette firmaet vi skulle oppsøke. "
" God service "
Verdi for pengene: 8 Effektivitet i skranken: 10 Håndtering ved avlevering: 10 Bilens stand: 10